top of page

League Standing 2023

2023-2024 Winter League

 Congratulations to the Winter League Winners            

         15 Shoots

High Gun – Bernie Raybould

High Sr. Veteran– Ray Heater

High Veteran – Ray DiRisio

High Sub Veteran - Paul Steinmetz Sr.

High Lady – Brenda Steinmetz

 

          12 Shoots

High Gun – James Holton

High Senior Veteran – Scott Rinker

High Veteran – Jim Corley

High Sub Veteran – Carey Clark

High Junior – Aiden Ealey

A CLASS

First Place – Paul Steinmetz Jr.

Second Place – Brandon Steinmetz

B CLASS

First Place – Chad Nansteel

Second Place – Kemar Robertson

C CLASS

First Place – Tom Guisti

Second Place – Bob Touw

Bonanza League 2023

Congratulations to the Bonanza League Winners

High Gun 10 Shoots - Bernie Raybould

      

 8 Shoots                                               1st Class                                             2nd Class

1st Place                                          Ray DiRisio                                Greg Galfo & Bill Ross      

2nd Place                                       Bernie Raybould                                 Sheila Clark

3rd Place                                      Mark Hoffman                                     Craig Golden

      

Summer League 2023

Congratulations to the Summer League Winners

              High Gun 18 - Carey Clark                          High Gun 15 - James Holton

              2nd High Gun 18 - Joe Meehan                   2nd High Gun 15 - Jim Corley

              High Sr. Vet 18 - Gordon Galfo                   High Sr. Vet 15 - Andy Hensel 

              High Sub Vet 18 - Bernie Raybould            High Sub Vet 15 - Mark Hoffman

              High Vet 18 - Craig Golden                         High Vet 15 - Ken Parks

              High Ladies 18 - Sheila Clark                     High Ladies 15 - Amanda Hoffman

              High Junior 18 - Elizabeth Steinmetz         High Junior 15 - Kyle Whitmore

 

                        Class A                           Class B                           Class C                      Class D

1st Place:     Brandon Steinmetz        MaryAnn Cacciola          Jeff  Woodling           Todd Lakey

2nd Place:   Ray DiRisio                     Greg Spadoni                  Brock Pearson           Walt Slayer

Section Title

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

Section Title

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

bottom of page